מדיניות פרטיות ושימוש בנתונים אישיים

גרסה 1.0 של 06/04/2021

מבואה: הגדרת מונחים המשומשים במדיניות הפרטיות

לאחר מכן נקרא:

 • "נתונים אישיים" : מוגדר כ "כל מידע הנוגע לאדם זוהה או שניתן לזהות אותו, באופן ישיר או עקיף, בהתייחס למספר זיהוי או לאחד מאלמנטים ספציפיים או יותר ", בהתאם לחוק מחשב וחירות מיום 6 בינואר 1978.
 • "אתר" או "שירות" : האתר green-acres.com וגרסאות המקומיות שלו (green-acres.fr green-acres.pt green-acres.es green-acres.it green-acres.gr וכו ') ותוכניה.
 • "מפרסם" או "אנחנו" : Realist S.A.S, אישיות משפטית מלאכותית או טבעית האחראי על הפרסום והתוכן של השירות.
 • "משתמש" או "אתה" : משתמש האינטרנט המבקר ומשתמש בשירות או בסוכנות הנדל"ן או אדם שנרשם אליו.
מדיניות השימוש בפרטיות ונתונים אישיים זו מוצעת על ידי עורך האתר. משתמש האתר מוזמן לקרוא אותו בעיון, להדפיס אותו ו / או לשמור אותה צורה עמידה. המשתמש מאשר כי קרא מדיניות זו ומקבל אותה במלואה וללא הסתייגות.

Article 1 - מבוא ותפקיד מדיניות הפרטיות

מטרת מדיניות זו היא ליידע אותך על התחייבויות השירות ביחס לפרטיותך והגנה על נתונים אישיים שלך, שנאספו ועובדו בעת השימוש בשירות.

חשוב שתקרא מדיניות פרטיות זו כך שתבין את הסיבות שבגללן אנו משתמשים בנתונים שלך וכיצד אנו מבצעים זאת.

בהרשמתך לשירות אתה מסכים לספק לנו מידע אמיתי עליך. העברת מידע כוזב מנוגדת לתנאי השימוש והמכירות הכלליים המופיעים בשירות.

אנא שימו לב כי מדיניות פרטיות זו ניתנת לשינוי או השלמה בכל עת, בפרט כדי לעמוד בכל שינוי החוק, הרגולטורי, המשפטי או הטכנולוגי. תאריך עדכון שלה יצוין בבירור במקרה הצורך.

שינויים אלה מחייבים אותך ברגע שהם מקוונים ולכן אנו מזמינים אותך לבדוק באופן קבוע את מדיניות הפרטיות זו כדי להתעדכן על כל שינוי.

תוכלו למצוא גם תיאור של זכויות לפרטיות שלך וכיצד החוק מגן עליך.

אם יש לך שאלות בנוגע למדיניות פרטיות זו או אם ברצונך לממש את זכויותיך כמתואר בסעיף10 של מדיניות פרטיות זו, אנא פנה אלינו במייל לכתובת: marketing@green-acres.com או בדואר המופנה ל:Realist-green-acres ניהול נתונים אישיים, 100 boulevard du Montparnasse 75014 Paris France

Article 2 - הודעות משפטיות, נתונים אישיים ומטרת האתר

מידע הנוגע לאיסוף ועיבוד נתונים אישיים (מדיניות והצהרה) מסופק במדיניות פרטיות ושימוש במידע אישי מהאתר.
מטרת אתר זה נקבעת כ"אתר פרסום נדל"ן המקשר בין מבקרים ומוכרים מקצועיים או אישיים ".

השרות שייך לRealist - 100 boulevard du Montparnasse - 75014 Paris - France - חברת מניות משותפות פשוטות (SAS) עם הון של 1,000,000 € - RSC Paris 453 785 156 - מס' משלם מע"מ של הקהילה האירופית : FR56453785156

יש לציין את שם השירות: green-acres בכל ההתכתבויות.

מנהל פרסום ומנהל מערכת: בנוט גלי, מנכ"ל החברה Realist S.A.S.

אירוח: OVH, חברת מניות משותפות פשוטות (SAS) עם הון של 10,069,020 € , מרשם הסחר וחברות של ליל מטרופול 424 761 419 00045 , קוד הפעילות העיקרית 2620Z , מס' מע"מ : FR 22 424 761 419 , משרד רשום : 2 rue Kellermann - 59100 Roubaix - France.

Article 3 - נתונים שנאספו באתר

הנתונים שנאספו ועובדו לאחר מכן על ידי השירות הם אלה שאתה מעביר אלינו מרצון על ידי מילוי הטפסים השונים הקיימים בשירות. בפעולות מסוימות על התוכים, יתכן שתידרש להעביר נתונים הנוגעים לך לשותפים שלנו באמצעות השירותים שלהם, ליתר דיוק במהלך התשלומים שאתה עשוי לבצע. אנו לא נקבל את הנתונים אלה, איסופם ועיבודם נשלטים על ידי התנאים הספציפיים של הגורמים אלה. אנו מזמינים אותך לבדוק את התנאים שלהם לפני שתעביר את הנתונים שלך במסגרת זו.

כתובת ה- IP שלך (מספר הזיהוי שהוקצה באינטרנט למחשב שלך) נאספת אוטומטית. מודעים לך כי ככל הנראה השירות יישם תהליך מעקב אוטומטי (עוגיות), אותו תוכל למנוע על ידי שינוי ההגדרות הרלוונטיות של דפדפן האינטרנט שלך, כמוסבר בתנאים הכלליים של אתר זה.

באופן כללי, אתה יכול לבקר באתרgreen-acres.com ובגרסאות המקומיות שלו מבלי להעביר מידע אישי על עצמך. בכל מקרה, אינך מחויב להעביר מידע זה. עם זאת, במקרה של סירוב, יתכן שלא תוכל ליהנות ממידע או שירותים מסוימים.

אנו גם אוספים, משתמשים ומשתפים נתונים מצטברים כגון נתונים סטטיסטיים או דמוגרפיים לכל מטרה שהיא. נתונים מצטברים עשויים להגיע ממידע האישי שלך אך הם לא נחשבים ככאלה על פי חוק מכיוון שמידע זה אינו מגלה ישירות את זהותך. לדוגמה, אנו עשויים לצבור את נתוני השימוש שלך כדי לחשב את אחוז המשתמשים הניגשים לפונקציה ספציפית באתר.

על מנת לספק תכנים ושירותים טובים יותר, השירות משתמש בשירות הניתוח שלGoogle Analytics. Google Analytics אינו עוקב אחר הרגלי הגלישה שלך בשירותים אחרים' ל-Google Analytics יש גישה על מידע עליכם שאינו מכיל נתונים אישיים אודותכם.

איננו אוספים נתונים כביכול "רגישים".

פרטי ההתקשרות של משתמשי האתר שנרשמו באתר זה יישמרו בהתאם להוראות חוק הגנת המידע מיום 6 בינואר 1978. בהתאם לכך, יש להם את הזכות לגשת, למחוק, לשנות או לתקן את הנתונים שהם סיפקו. לשם כך, כל מה שהם צריכים לעשות זה לשלוח בקשה לכתובת המייל הבאה:marketing@green-acres.com, או בדואר ל-Realist -green-acres - ניהול נתונים אישיים,100 boulevard du Montparnasse 75014 Paris France.

אוסף המידע האישי של המשתמשים על ידי המפרסם אינו מחויב הצהרה לרשות הצרפתית להגנת המידע האישי (הנציבות הארצית לטכנולוגיות מידע וחירויות - CNIL), אולם המו"ל עשה הצהרה ל- CNIL תחת מספר 1051448בעת הצורך.

Article 4 - זהות האחראי על הניתוח

אחראי העיבוד הוא החברה Realist S.A.S , שמשרדה הראשי בכתובת הבאה: 100 boulevard du Montparnasse 75014 Paris France.

Article 5 - מטרת הנתונים שנאספו

הנתונים המזוהים כחובה בטפסי השירות נחוצים על מנת ליהנות מהתפקודים התואמים של השירות, ובאופן ספציפי יותר מפעולות על התכנים המוצעים בתוכו.
השירות עשוי לאסוף ולעבד את הנתונים של המשתמשים שלו:

 1. לצורך מתן המידע או השירותים אליהם נרשמו, בפרט: חיבור בין מבקרים וסוכנויות / מוכרים פרטיים, מרחב חיפוש בהתאמה אישית, מרחב חברות בהתאמה אישית, התראות מייל המתאימות לחיפוש נדל"ן.
 2. לצורך איסוף מידע המאפשר לנו לשפר את השירות, את המוצרים ואת הפונקציונליות שלנו (בפרט על ידי שימוש בעוגיות).
 3. על מנת שתוכלו לשלוח: פרטי הקשר של הסוכנויות / מוכרים פרטיים שאליהם פנו מבקרים, פרטי הקשר של בסוכנויות / מוכרים פרטיים המעוניינים בנכסים שלכם, התראות מייל המתאימות לחיפוש הנכסים שלכם, התראות על מצב החשבון כמו גם לעיתים רחוקות יותר עלוני מידע שיכולים לעניין אותך.

Article 6 - נמענים ושימוש בנתונים שנאספו

הנתונים שנאספו על ידינו מעובדים לצורך ביצוע פעולות בתכני השירות.

סביר להניח שתקבל מייל מהשירות שלנו, בפרט במסגרת בקשות לחיבורים בין מבקר / מוכר או עלוני מידע שהסכמתם לקבל. אתה יכול לבקש להפסיק לקבל מייל אלה על ידי לחיצה על הקישור המופיע למטרה זו בכל מייל שיישלח אליך. אם אינך מצליח לעשות זאת, אתה יכול גם ליצור איתנו קשר בכתובת marketing@green-acres.com שם נסייע לך בתהליך זה.

רקRealist S.A.S מקבל המידע האישי שלך. המידע לעולם לא מועבר לצד שלישי, על אף קבלני המשנה שבהם Realist S.A.S משתמשים. לא Realist S.A.S ולא קבלני המשנה שלהם משווקים את הנתונים האישיים של המבקרים והמשתמשים באתר זה.

יתכן כי המידע האישי שלך ישותף עם הצדדים המצוינים להלן למטרות המוגדרות במדיניות פרטיות זו.

אנו דורשים מכל הצדדים השלישיים להבטיח את אבטחת המידע האישי שלך ולעבד אותם בהתאם לחוק. איננו מאפשרים לספקי שירותי צד שלישי שלנו להשתמש בנתונים שלך.

Article 7- יסודות משפטיים המסדירים עיבוד נתונים

בהתאם לתקנה הכללית להגנת נתונים GDPR) Realist S.A.S) מעבד רק מידע אישי במצבים הבאים:

 1. ב הסכמתך ;
 2. כאשר יש התחייבות בגין חוזה (חוזה בין Realist S.A.S לבינך);
 3. לעמוד ב חובה חוקית (על פי חוק האיחוד האירופי או הלאומי).

Article 8 - אבטחת הנתונים

נודע לך כי ניתן לחשוף את נתוניך ביישום חוק, תקנה או בהחלטה של רשות רגולטורית או שיפוטית מוסמכת או, במידת הצורך, כדי שהעורך ישמור על זכויותיו ואינטרסים שלו.

קבענו אמצעי אבטחה מתאימים כדי למנוע אובדן, שימוש, שינוי, חשיפה או גישה של נתונים אישיים שלך ללא אישור. בנוסף, הגישה לנתונים האישיים שלך כפופה לנוהל אבטחה מוגדר ומתועד.

Article 9 - תקופת שמירת נתונים

הנתונים מאוחסנים במארח השירות, שפרטי הקשר שלו מופיעים בסעיף 2 של מדיניות פרטיות זו, והם נשמרים למשך התקופה הנדרשת לצורך השגת המטרות הנזכרות לעיל שאינה יכולה לעלות על 36 חודשים. . מעבר לתקופה זו, הם יישמרו למטרות סטטיסטיות בלעדיות ולא ניצולו כלל.

Article 10- ספקי שירותים מורשים ועברה למדינה צד שלישי של האיחוד האירופי

Realist S.A.S מודיע לך שהוא משתמש בספקי שירותים מורשים כדי להקל על האיסוף והעיבוד של הנתונים שהעברת לנו. ספקים אלה ממוקמים באיחוד האירופי או בבריטניה, בשוויץ באופן בלעדי

Realist S.A.S בדק מראש שספקיו ערבויות נאותות ועמידה בתנאים קפדניים בנושא סודיות, שימוש והגנה על נתונים. ספקים אלה כפופים גם לתקנת הגנת המידע הכללות (GDPR).

Article 11 - זכויות מחשב וחירויות

בהתאם לחקיקה בנושא הגנה על נתונים אישיים, יש לך את הזכויות המפורטות להלן בהן תוכל לממש, כמצוין בסעיף 1 למדיניות פרטיות זו על ידי כתיבת מכתב לנו בכתובת הדואר המוזכרת בראש Realist green-acres - ניהול נתונים אישיים, 100 boulevard du Montparnasse 75014 Paris France) או על ידי שליחת ייל ל-marketing@green-acres.com:

 • הזכות למידע: חובה עלינו ליידע אותך כיצד אנו משתמשים בנתונים האישיים שלך (כמתואר במדיניות פרטיות זו).
 • זכות הגישה: זכותך להגיש בקשה לגישה לנתונים הנוגעים לך כדי לקבל עותק של הנתונים האישיים שבידינו; עם זאת, בשל חובת האבטחה והסודיות בעיבוד נתונים אישיים המוטלים עלRealist S.A.S, נודע לך כי בקשתך תטופל בתנאי שתביא הוכחת זהותך, בפרט על ידי המצאת סריקה או צילום של מסמך הזהות התקף שלך.
 • הזכות לתיקון: הזכות לבקש מאיתנו לתקן נתונים אישיים אודותיך שאינם שלמים או לא מדויקים. על פי זכות זו, החוק מתיר לך לבקש תיקון, עדכון, חסימת או מחיקה של נתונים הנוגעים אליך העלולים להיות לא מדויקים, שגויים, לא שלמים או מיושנים.
 • זכות המחיקה, המכונה גם "הזכות להישכח": במקרים מסוימים אתה יכול לבקש מאיתנו למחוק את המידע האישי שיש לנו לגביך (למעט אם יש סיבה משפטית הכרחית המחייבת אותנו לשמור אותם).
 • הזכות להגביל את העיבוד: במקרים מסוימים יש לך את הזכות לבקש מאיתנו להשעות את עיבוד המידע האישי,
 • הזכות לניידות נתונים: זכותך לבקש מאיתנו עותק של הנתונים האישיים שלך בפורמט נפוץ (למשל קובץ .csv).
 • זכות התנגדות: יש לך זכות להתנגד לעיבוד הנתונים האישיים שלך (למשל, על ידי איסור עלינו לעבד את הנתונים שלך למטרות שיווק ישיר).

עם זאת, מימוש זכות זו אפשרי רק באחד משני המצבים הבאים: כאשר מימוש זכות זו מבוסס על נימוקים לגיטימיים או כאשר מימוש זכות זו נועד למנוע שהנתונים שנאספו ישמשו למטרות חיפוש מסחריות.

פנה אלינו אם ברצונך לממש אחת מהזכויות שתוארו לעיל בכתב לכתובת Realist - ניהול נתונים אישיים, 100 boulevard du Montparnasse75014 Paris France או באמצעות מייל ב-marketing@green-acres.com

לא תצטרך לשלם עמלה לגישה לנתונים האישיים שלך (או למימוש זכות אחרת). עם זאת, אנו עשויים לחייב אותך בתשלום סביר אם בקשתך מופרכת בעליל, חוזרת על עצמה או מוגזמת. במקרה זה, אנו יכולים גם לסרב להגיב לבקשתך.

Realist S.A.S יהיה רשאי, במידת הצורך, להתנגד לבקשות פוגעות בעליל, מטבעם השיטתי, החוזר על עצמו, או מספרם.

אנו עשויים לבקש ממך מידע ספציפי על מנת לאמת את זהותך ולהבטיח את זכותך לגישה לנתונים האישיים שלך (או לממש זכות אחרת). מדובר על אמצעי אבטחה כדי להבטיח כי מידע אישי זה לא יימסר לאדם שאינו מורשה לקבלו. אנחנו יכולים ליצור איתך קשר לקבלת מידע נוסף על בקשתך, כדי לתת לך תגובה מהירה יותר.

אנחנו מנסים להשיב לכל בקשות מצודקות תוך חודש. ניתן לעבור את תקופת החודש הזו במקרה ובקשתך מורכבת במיוחד או אם הגשת מספר בקשות. במקרה זה, אנחנו נודיע לך ונעדכן אותך.

Article 12 - מדיניות בעניין העוגיות

מדיניות השימוש בעוגיות שלנו מאפשרת לך להבין טוב יותר את ההוראות שאנחנו מיישמים מבחינת ניווט בשירות שלנו. בפרט, היא מודיעה לך על כל העוגיות הקיימות בשירות שלנו ומטרתן ומעניקה לך את הנוהל לעקוב כדי להגדיר אותן.

a) מידע כללי על קובצי עוגיות באתר

Realist S.A.S, כמפרסם שירות זה, רשאי להתקין עוגיות בכונן הקשיח של הכשיר שלך (מחשב, טאבלט, נייד וכו ') על מנת להבטיח לך ניווט חלק ואופטימלי בשירות שלנו .

"עוגיות"הם קבצי טקסט קטנים בגודל מוגבל המאפשרים לנו לזהות את המחשב, הטאבלט או הנייד שלך לצורך התאמה אישית של השירותים שאנו מציעים.

המידע שנאסף באמצעות עוגיות לא מאפשרים לזהות אותך בשום דרך. הם משמשים אך ורק לצרכים שלנו כדי לשפר את האינטראקטיביות והביצועים של השירות שלנו ולשלוח אליך תוכן המותאם לאינטרסים שלך.

בהתאם להמלצות הנציבות הארצית לטכנולוגיות וחירויות מידע (CNIL), עוגיות מסוימות פטורות מאיסוף מוקדם של הסכמתך ככל שהן נחוצות להפעלת השירות או מטרתן היחידה לאפשר או להקל על תקשורת אלקטרונית. בפרט מדובר על עוגיות זיהוי סשן, אימות, סשן איזון עומסים, כמו גם עוגיות להתאמה אישית של הממשק שלך. עוגיות אלה כפופות לחלוטין למדיניות זו ככל שהן מונפקות ומנוהלות על ידיRealist S.A.S.

עוגיות לשיתוף רשת חברתית מונפקים ומנוהלים על ידי מפרסם הרשת החברתית הנוגעת בדבר. בכפוף להסכמתך, עוגיות אלה מאפשרות לך לשתף בקלות חלק מהתכנים המתפרסם על ידי השירות, בפרט באמצעות "כפתור" יישום לשיתוף בהתאם לרשת החברתית הנוגעת בדבר.

עוגיות למדידת קהל אוספות נתונים סטטיסטיים על הנוכחות והשימוש באלמנטים שונים של השירות (כגון התוכן / העמודים שבהם ביקרת). נתונים אלה תורמים לשיפור הארגונומיה של השירות. בשירות משתמשים בכלי למדידת קהל (Google Analytics); מדיניות הפרטיות שלו זמינה בצרפתית בכתובת האינטרנט הבאה: https://www.google.com/analytics/learn/privacy.html

b) הגדרה של העדיפויות שלך בעניין בעוגיות

מרבית דפדפני האינטרנט מוגדרים כברירת מחדל כך שההפקדה של עוגיה תאושר. הדפדפן שלך מציע לך את האפשרות לשנות את הגדרות הסטנדרטיים האלה כך שכל העוגיות נדחות באופן שיטתי או שרק חלק מהעוגיות מתקבלות או מסורבות בהתאם למנפיק שלהן.

זהירות: אנו מפנים את תשומת ליבך לעובדה כי סירוב הפקדת העוגיות במכשיר שלך בכל זאת עשוי לשנות את חוויית המשתמש שלך, כמו גם את הגישה שלך לשירותים או פונקציונליות מסוימים של שירות זה. Realist S.A.S דוחה את כל האחריות לתוצאות הקשורות בהידרדרות בתנאי הניווט שלך שמתרחשים עקב בחירתך לסרב, למחוק או לחסום את העוגיות הדרושות להפעלת השירות. השלכות אלה אינן יכולות להוות נזק ואינך יכול לתבוע פיצוי בגין עובדה זו.

הדפדפן שלך מאפשר לך גם למחוק עוגיות קיימות במכשיר שלך או להודיע לך כאשר עוגיות חדשות מופקדת במכשיר שלך. הגדרות אלה אינן משפיעות על הגלישה שלך אך אתה מאבד את כל התועלת שמספקת העוגיה.

אנא קרא להלן על הכלים המרובים העומדים לרשותך כדי שתוכל להגדיר את העוגיות המוצבות במכשיר שלך.

c) הגדרת דפדפן האינטרנט שלך

לכל דפדפן אינטרנט הגדרות ניהול העוגיות שלו. כדי לברר כיצד לשנות את העדיפויות בעניין העוגיות שלך, תמצא למטה את הקישורים לעזרה הדרושה לגישה לתפריט של הדפדפן שלך המסופק למטרה זו.

למידע נוסף על כלי בקרת העוגיות תוכלו להתייעץ באתר CNIL:https://www.cnil.fr/fr/cookies-les-outils-pour-les-maitriser

לכל שאלה או בקשה נוספת למידע הנוגע למדיניות העוגיות, אנא פנה אלינו.

d) strictly necessary cookies

These cookies are necessary for the proper functioning of our website and cannot be disabled in our systems. They are generally defined soley from responses to actions that you have performed and that correspond to a service request, such as defining your security, login, or form-filling preferences. You can configure your browser to block these cookies. In this case, please note that certain parts of the website may not work correctly. These cookies do not store any personal identifiable information.

דומיין Cookies (lifespan) תיאור
www.green-acres.co.il __RequestVerificationToken (2 years) Used in order to secure the website against csrf attacks
www.green-acres.co.il initial_entry_page (2 years) Used to identify the login page on the website
www.green-acres.co.il initial_referer (1 year) Used in order to identify the website from which the user arrived
www.green-acres.co.il last_property_search (2 years) Used in order to allow an automatic return to the last search performed
www.green-acres.co.il last_property_search_by_type (2 years) Used in order to allow an automatic return to the last search performed
www.green-acres.co.il referer (1 year) Used in order to identify the website from which the user arrived
www.green-acres.co.il session_entry_page (1 year) Used in order to identify the login page of a session
www.green-acres.co.il session_referer (1 year) Used in order to identify the website from which the user arrived during a session
www.green-acres.co.il utm_campaign (1 year) Used in order to identify a user ad campaign from an ad campaign
www.green-acres.co.il utm_content (1 year) Used in order to identify the content of a user ad campaign from an ad campaign
www.green-acres.co.il utm_medium (1 year) Used in order to identify the ad campaign user channel from an ad campaign
www.green-acres.co.il utm_source (1 year) Used in order to identify the source of the user ad campaign from an ad campaign
www.green-acres.co.il utm_source_email (1 year) Used in order to identify user email alerts from an email alert
www.green-acres.co.il utm_term (1 year) Used in order to identify the conditions of a user ad campaign from an ad campaign
www.green-acres.co.il visitor_country (1 year) Used to identify the culture of the user
www.green-acres.co.il visitor_country_iso_code (1 year) Used to identify the culture of the user
www.green-acres.co.il currency_selected (session) Used in order to identify the user's currency

e) Tracking and performance cookies

These cookies are used to collect information for analysing traffic to our website and the way that users browse on it. For example, these cookies memorise the amount of time users spend on the website or the pages they visit. This information allows us to better understand how we can improve our website. All information collected by these cookies is regrouped and therefore, anonymous. Refusing these cookies may deteriorate your user experience.

דומיין Cookies (lifespan) תיאור
www.green-acres.co.il _ga (2 years) Used by Google Analytics in order to recognise visitors
www.green-acres.co.il _gat (10 minutes) Used by Google Analytics in order to limit the request rate, therefore limiting data collection on high traffic websites
www.green-acres.co.il _gcl_ (3 months) Used by Google AdSense in order to test the effectiveness of advertisements on internet websites using these services
www.green-acres.co.il _gid (24 hours) Used by Google Analytics in order to recognise visitors. The purpose is to collect information on the user's movements between the pages of the website.
www.green-acres.co.il _fbp (3 months) Used by Facebook to furnish a series of advertising products such as real-time offers of third-party advertisers.
www.green-acres.co.il mf_user (90 days) Used by Mouseflow to identify if the user is making a repeat visit to the website or visiting it for the first time.
www.green-acres.co.il mf_[session] (session) Used by Mouseflow to identify the browser session during the session
כל הזכויות שמורות -04/06/2021